Kontakt

Huvuduppgifter

Olle Nyberg chark AB
Lillsjövägen 50
SE-136 50 Jordbro

Besöksadress:
Lillsjövägen 50
SE-136 50 Jordbro

Växel: +46 (0)8-505 75 800

e-post: info@nybergsdeli.se

Firmanamn: Olle Nyberg Chark AB
Organisationsnummer: 556058-9052

Bankgiro: 284-5139

Har du några frågor eller funderingar eller behöver reklamera en produkt så gör du det här

Växel

+46 8 505 758 00
info@nybergsdeli.se

Order & logistik

+46 8 505 758 08
order@nybergsdeli.se

Ekonomi & fakturafrågor

+46 8 505 758 10
ekonomi@nybergsdeli.se

Vi på Nybergs deli

 

Joakim
Helena

Helena Åkerblad
Sälj- & Marknadskoordinator

08 505 758 24
Helena.akerblad@nybergsdeli.se

Christer

Christer Andersson
Fabrikschef

08 505 758 05
Christer.andersson@nybergsdeli.se

Pernilla

Pernilla Eklöf
Kvalitetschef

08 505 758 35
Pernilla.eklof@nybergsdeli.se

Thomas Lundberg

Thomas Lundberg
Varuflödeskoordinator

08 505 758 19
Thomas.lundberg@nybergsdeli.se

Annelie

Anneli Ekholm
Redovisningsekonom

08 505 758 22
Anneli.ekholm@nybergsdeli.se

Jimmy

Jimmy Ljung
Försäljningschef

070 586 99 14
Jimmy.ljung@nybergsdeli.se

Susanne

Susanne Arnersten
HR chef

08 505 758 21
Susanne.arnersten@nybergsdeli.se

Sam

Sam Musa
Produktionsledare
08 505 758 28
Sam.musa@nybergsdeli.se

Alice

Alice Rasmussen
Hållbarhetschef

08 505 758 13
Alice.rasmussen@nybergsdeli.se

David

David Eriksson
Varuflödeskoordinator

08 505 758 12
David.eriksson@nybergsdeli.se

Katarina Hellsén Jarvin

Katarina Hellsén Jarvin
Ekonomi- och Controllerchef

08 505 758 11
katarina.hellsen.jarvin@nybergsdeli.se

Mikael

Mikael Ottestig
Kommersiell chef

072 968 70 70
Mikael.ottestig@nybergsdeli.se

Nicklas Benamore

Nicklas Benamore
Inköpare

08 505 758 04
Nicklas.benamore@nybergsdeli.se

Lasse Bengtsson

Lasse Bengtsson
Drift och Underhållschef

08 505 758 26
Lasse.bengtsson@nybergsdeli.se

20210616_081957

Pär Bengtar
Varuförsörjningschef

08 505 758 09
par.bengtar@nybergsdeli.se

Lotta

Lotta Attling
Ekonomiassistent

08 505 758 20
Lotta.attling@nybergsdeli.se