Kontakt

Hem » Kontakt

Huvuduppgifter

Olle Nyberg chark AB
Lillsjövägen 44
SE-136 50 Jordbro

Besöksadress:
Lillsjövägen 44
SE-136 50 Jordbro

Firmanamn: Olle Nyberg Chark AB
Organisationsnummer: 556058-9052

Bankgiro: 284-5139

Vill du kontakta oss?

Behöver du reklamera en produkt?

Vill du hellre ringa så är telefontiderna till konsumentkontakt tisdag & torsdag kl 13-16.

Vi på Nybergs deli

 

kontakt

Joakim Inaeus

VD

08 505 758 03 joakim.inaeus@nybergsdeli.se

Eeva Martikainen

HR chef

08 505 758 17 eeva.martikainen@nybergsdeli.se

Jimmy Ljung

Försäljningschef

070 586 99 14 jimmy.ljung@nybergsdeli.se

Helena Åkerblad

Sälj- & marknadskoordinator

08 505 758 24 helena.akerblad@nybergsdeli.se

Mathilda von Almassy

Inköp

08 505 758 30 mathilda.almassy@nybergsdeli.se
Pernilla

Pernilla Eklöf

Kvalitetschef

08 505 758 35 pernilla.eklof@nybergsdeli.se

Signe Christerson

Kvalitets- & hållbarhetsassistent

08 505 758 21 signe.christerson@nybergsdeli.se

Radmila Nikolic

Varuflödeskoordinator

08 505 758 12 radmila.nikolic@nybergsdeli.se

Hans Svärd

Varuflödeskoordinator

08 505 758 25 hans.svard@nybergsdeli.se

Niclas Andersson

Varuflödeskoordinator

08 505 758 38 niclas.andersson@nybergsdeli.se
Lasse Bengtsson

Lasse Bengtsson

Drift och Underhållschef

08 505 758 26 lars.bengtsson@nybergsdeli.se
Thomas Lundberg

Thomas Lundberg

IT & processtekniker

08 505 758 19 thomas.lundberg@nybergsdeli.se

Katarina Hellsén Jarvin

Ekonomi- och Controllerchef

08 505 758 11 katarina.hellsen.jarvin@nybergsdeli.se

Anneli Ekholm

Redovisningsekonom

08 505 758 22 anneli.ekholm@nybergsdeli.se

Lotta Attling

Ekonomiassistent

08 505 758 20 lotta.attling@nybergsdeli.se

Camilla Bjärkstedt

Ekonomiassistent

camilla.bjarkstedt@nybergsdeli.se

Christer Andersson

Fabrikschef

08 505 758 05 christer.andersson@nybergsdeli.se

Michel Shinoda

Produktionsansvarig

08 505 758 45 michael.shinoda@nybergsdeli.se

Sam Musa

Produktionsansvarig

08 505 758 28 sam.musa@nybergsdeli.se